Certyfikowany Trener Personalny Białystok – Damian Ostrowski
Trening EMS

TRENING EMS – STYMULACJA MIĘŚNI, CZY WARTO?

Treningi EMS, zwane także full body EMS stają się coraz popularniejsze. Sama nazwa wzbudza zainteresowanie, a zdjęcia osób wykonujących EMS dodatkowo pobudzają wyobraźnię i obiecują osiągnięcie spektakularnych efektów. I to wszystko w krótkim czasie i to minimalnym nakładem energii. Czy trening EMS jest rzeczywiście warty uwagi? Czy 20 minut treningu „pod elektrodami” wystarcza by osiągnąć znakomite efekty? Sprawdźmy.

Skinny Fat

SKINNY FAT – WSZYSTKO, CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

Skinny Fat bywa nazywane sylwetką chudo-grubą czy pozorną szczupłością, a przez wielu najgorszym typem sylwetki. Dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Cellulit, trzęsąca się, galaretowata skóra, wszechobecne fałdki a przy tym wszystkim waga w normie to cechy charakterystyczne tego typu sylwetki. Choć skinny fat nie widać na pierwszy rzut oka, zjawisko to dotyczy wielu szczupłych dziewczyn, a także mężczyzn.


IIFYM DIETA – NAJLEPSZY SPOSÓB ODŻYWIANIA?

Dieta IIFYM jest często nazywana dietą „jedz co chcesz”. Już samo to określenie, powoduje, ze dość przyjaźnie na nią spoglądamy. IIFYM jest elastycznym sposobem odżywiania, w którego trakcie, możemy sięgnąć po pizzę czy lody. Nadszedł przełom – koniec z restrykcyjnym planem żywieniowym.

Czy rzeczywiście tak jest? Czym jest dieta typu IIFYM i jak powinniśmy na nią patrzeć?


adaptacja metaboliczna

ADAPTACJA METABOLICZNA

Głównym celem większości osób zapisujących się na siłownię jest zdecydowanie redukcja masy ciała. Wokół odchudzania powstało wiele mitów, które są często zwyczajnym tłumaczeniem niepowodzeń osób chcących schudnąć. Pośród nich wymieniany jest wolny metabolizm, czyli poprawniej formułując adaptacja metaboliczna, wg, której organizm obniża swój metabolizm do bardzo niskiego poziomu, przy którym dalsza redukcja  jest niemożliwa. Czy jest to słuszne? Czy rzeczywiście istnieje zjawisko adaptacji metabolicznej?

Służba Ochrony Państwa

SŁUŻBA OCHRONY PAŃSTWA – TEST SPRAWNOŚCIOWY ORAZ PLAN TRENINGOWY

Służba Ochrony Państwa jest jedną z bardziej prestiżowych formacji mundurowych w Polsce. Ochrona najważniejszych postaci w Państwie wiąże się z dużym prestiżem, stresem oraz dobrymi zarobkami. Powoduje to, że SOP cieszy się zainteresowaniem zarówno młodych osób dopiero budujących swoją karierę jak i funkcjonariuszy innych służb mundurowych, którzy chcą zmienić formację.

Co ważne, do Służby Ochrony Kolei mogą aplikować zarówno funkcjonariusze innych Służb jak i zwykli cywile bez doświadczenia po spełnieniu określonych kryteriów. Aby dostać się do SOP, będziesz miał na drodze testy sprawnościowe do Służby Ochrony Państwa, dobry wynik jest jedyną gwarancją sukcesu, gdyż będziesz rywalizował z silną konkurencją.

Stąd, dziś specjalnie dla Ciebie przygotowałem kompletny poradnik jak przygotować się do testów sprawnościowych do Służby Ochrony Państwa.

Zapraszam do lektury!

Straż Ochrony Kolei (SOK) – testy sprawnościowe oraz kompletny poradnik i plan treningowy za darmo.

Straż Ochrony Kolei – dziś powiem jak wygląda rekrutacja oraz testy sprawnościowe do tej jednostki uzbrojonej. Specjalnie dla Ciebie przygotowałem podstawowe informacje o tej jednostce mundurowej oraz zarobkach.

W artykule znajdziesz również plan treningowy oraz wskazówki treningowe, które pozwolą Ci zostać Strażnikiem Ochrony Kolei.

Zapraszam do lektury!


Legia Cudzoziemska testy sprawnościowe

LEGIA CUDZOZIEMSKA – rekrutacja oraz testy sprawnościowe

Legia cudzoziemska jest zbrojną formacją mundurową o przystąpieniu, do której marzy wiele młodych osób. Od wielu lat jest to chętnie wybierany kierunek przez Polaków. Ocenia się, że jeszcze kilka lat temu, co piąty legionista był Polakiem. Jeżeli planujesz wziąć udział w rekrutacji do Legii cudzoziemskiej przygotowałem dla Ciebie kompletny poradnik.

Z lektury wpisu dowiesz się jak wyglądają testy sprawnościowe do Legii Cudzoziemskiej, rekrutacja oraz zarobki Legionistów.

Zapraszam do lektury!


Subskrypcja Bloga

Tylko powiadomienia o nowych wpisach, zero spamu!
Loading