Zachęcam Cię do zapoznania się z treściami na mojej stronie — Damian Ostrowski.

CZEŚĆ, MIŁO MI CIĘ GOŚCIĆ NA MOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ


Nazywam się Damian Ostrowski. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki oraz diagnostą laboratoryjnym z Białegostoku.

Sportem interesuję się od najmłodszych lat. Od zawsze byłem aktywny fizycznie, najpierw jak każdy młody chłopak grałem w piłkę nożną, później miałem swój epizod z lekkoatletyką, aż trafiłem na siłownię, trenując trójbój siłowy.

Od tamtej pory siłownia jest stałym elementem mojego życia. 

Zobacz moje kwalifikacje, kursy i szkolenia.


POZNAJ SWOJEGO TRENERA PERSONALNEGO — DAMIAN OSTROWSKI


Swoją przygodę zawodową rozpoczynałem w sieci siłowni Pure Jatomi Fitness w Galerii Alfa w Białymstoku. Następnie przechodziłem przez różne siłownie jak CityFit czy Stars Gym&Fitness.

Niezależnie od miejsca, współpracowałem z Wami i wspólnie osiągaliśmy efekty sylwetkowe oraz poprawialiśmy stan zdrowia. Jako ciekawostkę dodam, że są ze mną osoby, z którymi trenuje od początku, niezależnie od miejsca. Dziękuję!

P.S. może Ty wkrótce do nas dołączysz?


Dobry trener Białystok
Swoją przygodę zaczynałem w sieci siłowni Pure Jatomi Fitness — Damian Ostrowski

DOŚWIADCZONY TRENER PERSONALNY


Do tej pory udało mi się współpracować z około 300 osobami i ta liczba ciągle rośnie! Niezależnie czy stacjonarnie w formie Treningu Personalnego, czy współpracy online realizowaliśmy Twoje cele treningowe i osiągaliśmy znakomite efekty.

Pozwoliło mi to zdobyć dużo doświadczenia i wyrobić sobie indywidualne podejście do klienta. Dlatego moja współpraca z każdą osobą ma charakter wysoce spersonalizowany.


Uważam że nie ma jednej drogi do osiągniecia celu, za to jest wiele nieskutecznych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE KLUCZEM DO TWOJEGO SUKCESU


Stąd plan treningowy oraz dietę dobieram indywidualnie dla Ciebie, Twoich preferencji oraz możliwości tak, aby Twój cel był możliwy do osiągnięcia w jak najkrótszym czasie.

Możliwe jest to po gruntownej rozmowie z Tobą, określeniu celów treningowych, przeprowadzeniu oceny wydolności fizycznej, warunków fizycznych, stanu zdrowia, a także sposobu motywacji (charakter).

Pozyskane informacje umożliwiają odpowiedni dobór metod i środków treningowych tak, aby w bezpieczny i efektywny sposób zrealizować cele treningowe.


CO MOŻEMY RAZEM OSIĄGNĄĆ?


Jako entuzjasta sportu regularnie udoskonalam nie tylko własną sylwetkę, ale także pomagam innym:


DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?


Większość trenerów na siłowniach w Białymstoku, których spotkasz na swojej drodze, będą to osoby związane głównie z kulturystyką. Stąd, jeżeli chcesz wystąpić na scenie kulturystycznej i otrzymać wskazówki odnośnie środków farmakologicznych, które Ci to umożliwią może to być dobry wybór w osiągnięciu celu.

Moje podejście jest bardziej uniwersalne i wielokierunkowe, staram się łączyć różne dyscypliny sportu oraz środki treningowe, by osiągnąć sukces — uważam, że tylko dzięki holistycznemu podejściu można go odnieść.

Dla mnie celem nadrzędnym przy współpracy z nową osobą jest przede wszystkim dbałość o zdrowie. Poprawa mobilności, samopoczucia, eliminacja bólu oraz osiągnięcie zdrowego, fajnego wyglądu.

Moje podejście wynika ze środowiska medycznego, z którego się wywodzę. Wykształcenie medyczne oraz kilkuletnia praca na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku powoduje, że dla mnie najważniejsze jest zdrowie.

Stąd, nie znajdziesz u mnie na stronie, bądź mediach społecznościowych tylko i wyłącznie zdjęć ze spektakularnych metamorfoz i popraw sylwetki.

Wysyłanie mi zdjęć nie jest tutaj najważniejsze i nie wymagam abyś mi je wysyłał.


WYKORZYSTAJMY WIEDZĘ AKADEMICKĄ, BY OSIĄGNĄĆ SUKCES.


W swojej pracy z podopiecznymi wykorzystuję zdobytą wiedzę medyczną oraz staram się śledzić nowe doniesienia literaturowe ze świata.

Pracowałem przez kilka lat na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku gdzie, zajmowałem się badaniami wydolnościowymi sportowców oraz badaniami krwi.

Zawodnik zespołu Jagiellonia Białystok w trakcie wykonywania anaerobowego testu Wingate.  

Współpraca z zawodowymi sportowcami, amatorami oraz osobami z problemami ruchu uczy pokory, cierpliwości oraz pokazuje jak bardzo ważne jest indywidualne podejście.

Dzięki temu mam możliwość przenosić profesjonalną wiedzę oraz narzędzia wykorzystywane pośród zawodowców na poziom amatorski.

Trzeba zdać sobie sprawę, że niektóre narzędzia wykorzystywane w profesjonalnym sporcie tj. badania laboratoryjne, badania wydolnościowe oraz stworzone na tej podstawie plany treningowe leżą w zasięgu naszej ręki.


Test Wingate — testowany zawodnik zespołu Jagiellonia Białystok — Damian Ostrowski

Zawodnik zespołu Juvenia Białystok w trakcie testu na cykloergometrze — Damian Ostrowski

Arvydas Novikovas w trakcie badań wydolnościowych

WYKORZYSTAJMY NOWOCZESNĄ DIAGNOSTYKĘ LABORATORYJNĄ W TWOIM TRENINGU.


Jako diagnosta laboratoryjny zdaje sobie sprawę jak bardzo ważna jest profilaktyka zdrowotna. Jednym z elementów jej zapewnienia jest regularne wykonywanie badań laboratoryjnych.

Każda osoba, z którą trenuję, może być pewna, że w trakcie współpracy zadbamy o stały monitoring parametrów krwi.

Badania laboratoryjne wśród sportowców cieszą się coraz większą popularnością.

CIĄGŁA MOTYWACJA I WSPARCIE


Jeżeli brak Ci motywacji możesz być pewny, że ją odnajdziesz. Nie zdziw się jak dostaniesz o 7 rano smsa z przypomnieniem o treningu…

Współpraca nie kończy się po wyjściu z sali treningowej to także stały kontakt telefoniczny.

NIE CZEKAJ POROZMAWIAJMY


Praca i kontakt z ludźmi daje mi wiele satysfakcji dlatego chętnie Cię poznam. Zapraszam do kontaktu.