CityFit to sieć klubów Fitness w Polsce. Licząca aktualnie 24 kluby. CityFit Białystok reklamuje się jako siłownia w której osiągniesz cele i wespniesz się na wyżyny. Czy aby na pewno klub CityFit jest warty uwagi jako najlepsza siłownia w Białymstoku?


CHARAKTERYSTYKA KLUBU CITYFIT?


Jak już wspomniałem siłownia CityFit Białystok jest jednym z 24 klubów w Polsce. Kubatura klubów CityFit w Polsce wynosi od 1400 m2 do 3200 m2. To naprawdę dużo. Osobiście mogę potwierdzić, że CityFit w Białymstoku jest klubem przestronnym, z dużą ilością miejsca dlatego nawet duża liczba osób w tym samym czasie nie robi na tym klubie wrażenia, gdyż wciąż jest przestronnie.


GODZINY OTWARCIA CITYFIT BIAŁYSTOK


Klienci ceniący sobie elastyczne godziny treningów na pewno odnajdą komfort trenując na tej siłownii. Klub otwarty jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. 24/7 to dewiza klubu CityFit. Dodatkowo do klubu wchodzi się wygodnie poprzez przyłożenie palca do czytnika linii papilarnych.


MASZYNY NA SIŁOWNI CITYFIT


Park maszynowy w Białymstoku na siłowni CityFit przy ul. Wrocławskiej 20 pochodzi z renomowanej firmy TechnoGym, co jest gwarancją bezpiecznego oraz efektywnego treningu. Oprócz tego w klubie istnieje duża liczba wolnych ciężarów w tym hantli. Strefa wolnych ciężarów jest spora.

Pozostałym asortymentem do ćwiczeń jakie znajdziemy w CityFicie są skrzynie, piłki lekarskie oraz stanowisko do robienia wykroków ze znacznikami kroków.


ZAJĘCIA GRUPOWE NA CITYFIT


Osoby ceniące sobie możliwośc zajęć w grupie, z powodzeniem odnajdą się na tej siłowni, gdyż w cenie karnetu jest dostęp do zajęć grupowych. Występuje kilka rodzajów zajęć grupowych od tych spalających tłuszcz po ćwiczenia rozciągające. Znajdziemy tam zajęcia IntroFit powrót do formy, IntroFit mocny brzuch, IntroFit masa, IntroFit girl power.


KLIMATYZACJA I CZYSTOŚĆ CITYFIT BIAŁYSTOK


Siłownia CityFit należy do klubów bardze dobrze utrzymywanych, regularnie sprzątanych oraz zadbanych. Na uwagę dodatkowo zasługuje fakt, że siłownia posiada przeszklenia po całej długości, co powoduje wpadanie dużej ilości światła słonecznego – naturalnego, wzmacniającego siły witalne i dodającego dużo energii.


CITYFIT BIAŁYSTOK MULTISPORT


Od niedawna cityfit współpracuje z siecią Multisport, gwarantując jej użytkownikom bezpłatny wstęp. Co jest oczywiście bardzo dużym plusem, zwłaszcza, że ilość użytkowników kart MultiSport ciągle rośnie.


CITYFIT BIAŁYSTOK CENNIK


Opróc honorowania karty multisport białostocki CityFit posiada kilka rodzajów karnetów:

RODZAJ KARNETUCZAS TRWANIACENA ZA MIESIĄCWPISOWEINNE
Karnet elastycznynieokreślony,
przedłużający się co miesiąc
149.95 zł39.95 złmiesięczny okres wypowiedzenia
Karnet 6 miesięczny6 miesięcy119.95 zł19.95 złumowa terminowa, po jej upływie przechodzi na czas nieokreślony
karnet 12 miesięczny12 miesięcy100 zł19.95 złpłatność z góry
Cenniki karnetów w CityFit Białystok

Ceny karnetów w CityFit nie należą do najniższych, lecz trzeba przyznać, że stawki w 2022 bardzo mocno poszły na każdej siłownii. Biorąc to pod uwagę CityFit wydaje się być siłownią atrakcyjną pod względem ceny karnetów.


CITYFIT RUCH


Jak większość siłowni w Białymstoku również w CityFit jest sporo osób ćwiczących. W godzinach popołudniowych raczej, większość sprzętów jest zajętych i trzeba być cierpliwym aby móc spokojnie wykonać serię.

Jednak, z racji dużej kubatury obiektu, duża ilość osób trenujących nie jest tak odczuwalna i nie odczuwa się nadmiernego ścisku. Plusem jest również duża szatnia w związku z czym problemy z brakiem szafki nie są zbyt częste.

Największy ruch w klubie CityFit występuje między godziną 17 a 19 od poniedziałku do piątku.

W sobotę godziny szczytu wypadają od godziny 9 do 12, natomiast w niedzielę CityFit oblegany jest głównie od godziny 15 do 18.

Jeżeli chcemy przyjść gdy jest luźniej warto wykorzystać to wiedzę w praktyce.


CITYFIT TRENER PERSONALNY


Oprócz zajęć grupowych, na CityFit jest możliwość trenowania z Trenerem Personalnym. Jest to opcja szczególnie polecana dla osób, które nie czują się na siłach aby samodzielnie trenować lub dla tych osób, które chciałyby wycisnąć ze swojego treningu maksimum możliwości.

W przypadku chęci współpracy z Trenerem Personalnym na CityFit Białystok skontaktuj się ze mną. 


CITYFIT BIAŁYSTOK OPINIE


Siłownia CityFit Białystok cieszy się bardzo dobrą opinią pośród białostockich siłowni. Osobiście również ją polecam szczególnie za przestronność oraz dużą ilość naturalnego światła, sporo miejsca w szatni i bogaty wybór sprzętów.


Czy w CityFit jest sauna?

W CityFit nie ma sauny.

Ile kosztuje roczny karnet na siłownię CityFity Białystok?

Roczny karnet na siłownie CityFit Białystok kosztuje 1200 zł.

Ile kosztuje kłódka CityFit?

Kłódka kosztuje około 20 zł i można ją kupić w maszynach vendingowych.

Ile kosztuje trener personalny CityFit?

Stawki za trenera personalnego wynoszą od 100 do 150 zł za trening.