Trener personalny Białystok opinie.


„Do Damiana zgłosiłem się z powodu uprzykrzającego bólu pleców. […] Po 2 miesiącach wspólnych ćwiczeń ból minął a mobilność się poprawiła”.

Trener Personalny Białystok opinie

Mateusz Lisowski, 25 lat, Białystok

Do Damiana zgłosiłem się z powodu uprzykrzającego bólu pleców, który mi towarzyszył przez ostatnie 9 miesięcy oraz innymi pobocznymi celami jak wyrzeźbienie ciała, oraz zwiększenie mobilności. Na spotkaniu konsultacyjnym Damian trafnie zdiagnozował problem, który powodował ból pleców i ułożył trening pod kątem wszystkich moich celów. Po około 25 treningach i 2 miesiącach wspólnych ćwiczeń ból minął a mobilność się poprawiła. 

Efekty i szybkość progresu przekroczyły moje oczekiwania. 

Treningi są bardzo efektywne, ciekawe, czas szybko mija. W moim przypadku są często modyfikowane przez moje ograniczenia oraz aktualne potrzeby a poprawioną rozpiskę dostaje na e-mail co bardzo mi pomaga gdy ćwiczę samemu. Damian bardzo stawia na zdrowie, mobilność, uczy poprawnych wzorców ruchowych oraz jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Zwraca uwagę na detale oraz by przy ćwiczeniach pracowały odpowiednie mięśnie.

Co do samej współpracy to Damian zawsze odpowiada na moje pytania e-mailowo/telefonicznie. Dogadujemy się zawsze na dogodną obu stronom godzinę. Mam pełne zaufanie do tego, że posiada sprawdzoną i rzetelną wiedzę. Na razie wszystko, co mówił sprawdziło się w 100%-tach. Jest punktualny, profesjonalny, rzetelny, zaangażowany i jest po prostu dobrym kolegą. Zawsze skupia się na mnie, moich potrzebach i nie korzysta z telefonu podczas treningów. Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje i zawsze dokańczamy zaczęty trening. 

Damian to jest to po prostu nadtrener. Człowiek warty polecenia każdemu, kto chce ćwiczyć pod okiem sprawdzonego trenera personalnego niezależnie od stanu zdrowia, wieku i stażu treningowego. Mimo 8-letniego stażu treningowego cały czas czegoś się uczę i odkryłem satysfakcję z treningów na nowo. 

Jedyny minus to narzeczona jest zazdrosna o to, że za dużo mówię o Damianie, o jaki tym z niego jest dobry trener.


„Zyskałam dużo więcej niż chciałam,  poprawiłam sylwetkę oraz odnalazłam przyjemność z wysiłku fizycznego”

Trener Personalny Białystok opinie

Joanna, 54 lata, Białystok

Kilka lat temu zapisałam się do klubu fitness, jednak nasilające się dolegliwości stawowe zmusiły mnie do zaprzestania treningów. Do aktywności fizycznej wróciłam po 11- miesięcznej przerwie. Zaczęłam od treningów grupowych. Było mi ciężko.

 „Stwierdziłam, że siłownia już nie jest dla mnie, to nie ma sensu, nie dam rady”.

Ale na szczęście trafiłam na trenera Damiana, który zapoznał się z moimi problemami zdrowotnymi i tak krok po kroku przystosowując ćwiczenia do moich możliwości stopniowo odzyskałam sprawność, kondycję i uwierzyłam w siebie.  Przed operacją regularnie przez kilka lat chodziłam na treningi grupowe i nie dały one takich efektów jak kilka miesięcy pracy z Damianem. 

Trenując z Damianem zyskałam dużo więcej niż chciałam poprawiłam sylwetkę oraz odnalazłam przyjemność z wysiłku fizycznego. Cały czas robię postępy, a myślałam, że w moim wieku jest to niemożliwe. Jestem szczęśliwa, robię coś dla siebie. Treningi mijają szybko i gdy się kończą nie mogę doczekać się następnego. Mimo że w latach dzieli nas pokolenie (jest w wieku moich synów) to znaleźliśmy wspólny język i myślę, że dobrze się rozumiemy.

Niedługo minie rok jak razem ćwiczymy. Obecnie chodzę również na treningi grupowe i w tej chwili radzę sobie doskonale, ale nie zrezygnuję z treningów  u Damiana.

Całym sercem zachęcam do treningów z Damianem.


Dzięki niemu udało mi się pokonać otyłość, osiągnąć cel”

Aleksandra, 22 lata, Białystok

Bardzo przyjemnie wspominam wspólne treningi.

Damian był zawsze uśmiechnięty, potrafił mnie zmotywować do treningu, mimo że czasami nie miałam na to ochoty.

Plan treningowy był zawsze dopięty na ostatni guzik — dopasowany indywidualnie pod stopień zaawansowania, cele oraz moje preferencje.


Zawsze mogłam napisać, zadzwonić z problemem lub pytaniami i zawsze dostawałam odpowiedź. Dzięki niemu udało mi się pokonać otyłość, osiągnąć cel.

Gdybym miała jeszcze raz wybierać to znowu byłby to Damian.
Polecam!


„Zrzuciłam ponad 15 kg z czego jestem dumna”

Trener Personalny Białystok opinie

Iga, 17 lat, Białystok

Za mną już kilka miesięcy wspólnych treningów.
Moja sylwetka przez ten czas bardzo się zmieniła gdyż zrzuciłam ponad 15 kg z czego jestem dumna.


Dzięki temu stałam się pewniejsza siebie, a moja kondycja jest dobra jak nigdy.

Rozpoczęcie współpracy z Damianem to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.  Profesjonalne treningi, dieta dopasowana indywidualnie do mnie i moich potrzeb oraz wieczny uśmiech na twarzy.

 Jeśli szukacie kogoś komu możecie zaufać, powierzyć swoje zdrowie i zrealizować swoje cele to serdecznie polecam Damiana.„Nauczyłam się prawidłowo wykonywać ćwiczenia”

Trener Personalny Białystok opinie

Paulina, 23 lata, Białystok

Swoją przygodę z siłownią zaczęłam rok temu. Chciałam w bezpieczny sposób zacząć trenować gdyż mam problemy z kolanami.

Z Damianem współpracowałam kilka tygodni wg ustalonych założeń. Była to świetna decyzja, ponieważ dzięki niemu nauczyłam się prawidłowo wykonywać ćwiczenia, otrzymałam sporą dawkę wiedzy co pozwoliło mi bezpiecznie rozpocząć trenować samodzielnie.

Trener dbał aby każdy ruch był wykonany dokładnie, nauczył mnie, że bardzo ważnym elementem jest rozciąganie, dostosowywał treningi do moich ograniczeń ruchowych. Był bardzo cierpliwy, ale też motywował mnie do ukończenia ćwiczenia kiedy chciałam odpuścić.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, ponieważ udało mi się osiągnąć swój cel.

Polecam trenera Damiana„Uwierzyłam, że siłownia jest również dla osoby z problemami z układem ruchu, a przede wszystkim przestałam bać się ćwiczyć samodzielnie”

Trener Personalny Białystok opinie

Anna, 29 lat, Białystok

Treningi z Damianem rozpoczęłam kiedy dookoła czytałam i słyszałam, iż osoba po operacji dyskopatii kręgosłupa nie może wykonywać wielu rzeczy, a tym bardziej ćwiczyć na siłowni.

Szukałam więc trenera, który poza poprawą wytrzymałości, wydolności i siły mojego organizmu będzie zwracał uwagę na problemy z kręgosłupem.

Damian był idealnym wyborem. Przy każdej sesji zwracał szczególną uwagę na prawidłowość wykonywania ćwiczeń, dobierał ćwiczenia poprawiające i wzmacniające postawę, a przede wszystkim słuchał i na bieżąco modyfikował plan treningowy, jeśli nawet w małym stopniu coś bolało nie tak jak powinno.

Dzięki niemu uwierzyłam że siłownia jest również dla osoby z problemami z układem ruchu, a przede wszystkim przestałam bać się ćwiczyć samodzielnie.

Polecam współpracę z Damianem.


„Za mną już kilka kilogramów w dół i zdecydowany wzrost kondycji”

Trener Personalny Białystok opinie

Ewa, 49 lat, Białystok

Zaczęłam trenować z Damianem od 2017 roku i myślę, że z prędko nie przestanę. Bardzo polubiłam sposób prowadzenia zajęć ale przede wszystkim widzę efekty, których trenując samemu bym nie osiągnęła.

Damian jest wspaniałym człowiekiem i trenerem, sport to jego pasja. Każde zajęcia są profesjonalne, mimo iż ciężkie.

Nawet jak Ci się nie chce i masz gorszy dzień to Damian spowoduje, że dasz z siebie wszystko, a nawet więcej. Treningi są ustalane według twoich potrzeb i tego, co chcesz osiągnąć. Ja oczywiście walczę z nadwagą i poprawą kondycji.

Dzięki Damianowi jego treningom i ułożonej diecie udaje mi się iść w kierunku celu. Za mną już kilka kilogramów w dół i zdecydowany wzrost kondycji.

Zawsze mogę na Niego liczyć, jak i na Jego wsparcie i słowa, że dasz radę.

Mimo dużej różnicy wieku dogadujemy się świetnie to po prostu „Super Ziom”.


To tylko wybrane opinie osób, z którymi miałem przyjemność współpracować. Jeżeli również tak jak oni chcesz zacząć zmianę i osiągnąć zamierzone cele, skontaktuj się ze mną.


Osw Sparta
Osw Sparta
16:08 20 May 20
Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm! i super podejście do podopiecznego
Piotr Żurawski
Piotr Żurawski
20:52 28 Jan 20
Świetny trener. Posiada ogromną wiedzę i indywidualne podejście do każdego. Potrafi zmotywować do treningu nawet kiedy... brakuje energii. Zawsze znajdzie czas na wspólny trening, a dodatkowo jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Nie żałuję podjęcia decyzji o współpracy z Damianem. Polecam! Forma gwarantowana 💪🏻czytaj więcej
Ewelina89g Koc
Ewelina89g Koc
23:18 27 Jan 20
Trener godny polecenia. Jeśli chcesz zacząć przygodę z siłownią, ogólnie ze zdrowym trybem życia to Damian jest... idealną osoba, która wskaże Ci prawidłową drogę w dążeniu do celu bez zbędnych kontuzji itp. Jest to specjalista na najwyższym poziomie z dużą wiedzą i doświadczeniem a przy okazji jest to miła i przyjazna osoba. Atmosfera na treningach od początku jest mega pozytywna, można liczyć na pełen profesjonalizm, cierpliwość, konkretne wskazówki i dodatkowo na ciekawą rozmowę 🙂 Jestem bardzo wdzięczna Damianowi bo z "emerytowanej babci" w przeciągu około 2 miesięcy stworzył "młodego boga" 😀 poprawa kondycji i ogólnie sprawności fizycznej jest bardzo odczuwalna, no i ciągle pracujemy, żeby efekty były jeszcze lepsze.czytaj więcej
Mateusz Bagrowski
Mateusz Bagrowski
17:51 27 Jan 20
Długo walczyłem ze sobą, czy warto zdecydować się na treningi personalne. Towarzyszyły temu standardowe wymówki typu: a... bo nie będzie na to czasu, a bo to trzeba przejść na dietę itp. Jednak po ok. 3 miesiącach pracy z Damianem mogę powiedzieć, że nie żałuję ani złotówki, którą poświęciłem na trening personalny. Czas się zawsze znajdzie, a jako trener – ze swoim elastycznym grafikiem, Damian potrafi dopasować się do każdego. Dieta? Nie taki diabeł straszny jak go malują. W zasadzie sam układałem sobie dietę, która jedynie była kontrolowana i korygowana na bieżąco (wolałem taką opcję, choć było jeszcze do wyboru rozpisanie posiłków). No i najważniejsze – ćwiczenia! Zróżnicowane. Dopasowane do indywidualnych potrzeb i celów. Ze strony Damiana pełen profesjonalizm. Na treningach 100% uwagi poświęca swoim podopiecznym. Stale motywuje do pracy i kontroluje postępy oraz poprawność wykonywania ćwiczeń. Do tego wszystkiego, dysponuje wiedzą na temat żywienia, ćwiczeń, oraz zagadnień medycznych. Kontakt, zarówno ten pierwszy jak i każdy kolejny – bezproblemowy i zaskakująco szybki. Na koniec dodam, iż wybór Damiana Ostrowskiego jako swojego trenera, uważam za dobry wybór.czytaj więcej
Aleksandra Szakoła
Aleksandra Szakoła
09:34 26 Jan 20
Pozytywne usposobienie, profesjonalizm i olbrzymia wiedza to tylko niektóre z wielu cech, które charakteryzują Damiana.... Wybierając trenera, nie zawiodłam się. Treningi były atrakcyjne, choć wcale nie łatwe. Dzięki współpracy poznałam nowe rozwiązania zaś dzięki ćwiczeniom przetrawiłam resztki negatywnych emocji. I choć na początku był chaos a moja kondycja wymagała wielu aktualizacji, Damian dał z siebie wszystko. Teraz treningi stale owocują a wydolność znacznie się poprawiła. Ponadto Damian jako specjalista w zakresie analityki medycznej, nie zostawi Cię bez niezbędnych badań, które są w stanie powiedzieć dużo o stanie organizmu. Więc, jeśli chcesz wyrzeźbić ciało, ot tak, dla sztuki lub nie masz motywacji by wyjść na siłownię, to wyjdź z inicjatywą. Polecam!czytaj więcej
Jakub Ł
Jakub Ł
20:38 28 Oct 19
Damian to świetny, pełen profesjonalizmu trener personalny, ale też przede wszystkim bardzo sympatyczny i ciepły... człowiek, dla którego praca i pasja to właściwie to samo. Na treningu możesz liczyć na uśmiech,wsparcie, ogromną dawkę wiedzy na temat prawidłowo wykonywanych ćwiczeń, a poza treningiem na stały kontakt i bardzo przejrzystą i klarowną rozpiskę ćwiczeń które będziesz wykonywał/a samodzielnie oraz więcej rzeczy o których musisz sam/a przekonać się na własnej skórze robiąc trening z Damianem. Serdecznie Polecam!czytaj więcej
Następne Opinie
js_loader

Damian Ostrowski Trener Personalny Białystok