Trener Personalny Online — współpraca oraz prowadzenie online przez internet jest dla Ciebie gdy:

  • Masz problem z ułożeniem planu treningowego lub diety?
  • Obecny trening nie daje zamierzonych efektów?
  • Chcesz schudnąć lub nabrać masy mięśniowej?
  • Próbowałeś na własną rękę i znowu się nie udało?

Tym razem Ci się uda!


Trener Personalny online – Damian Ostrowski


Nazywam się Damian Ostrowski jestem Trenerem Personalnym, Instruktorem Kulturystyki oraz Diagnostą Laboratoryjnym. Jako Trener Osobisty współpracuję z moimi podopiecznymi stacjonarnie na siłowni, lecz dzięki technologii nasza współpraca – jako Trener Personalny Online przenosi się coraz częściej do internetu. Moje kwalifikacje gwarantują skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Od kilku lat współpracuję z osobami chcącymi schudnąć, przygotować się do testów sprawnościowych czy poprawić sylwetkę. Układam indywidualne plany treningowe oraz dietetyczne, oraz prowadzę online moich podopiecznych.

Dzięki dobrej współpracy i indywidualnemu podejściu udało mi się zmienić sylwetkę oraz styl życia wielu moich podopiecznych. Zresztą sam zapoznaj się z opiniami na mój temat.


Trener personalny online – prowadzenie online czy warto?


Gwarantuję Ci, że decydując się na współpracę online z trenerem personalnym – dokonasz świetnego wyboru, który umożliwi Ci w krótkim czas osiągnąć Twoje cele treningowe. Niezależnie na jakiem etapie jesteś – czy jesteś osobą początkującą, czy posiadasz już doświadczenie prowadzenie online jest dla Ciebie. Współpraca przez internet ma wiele zalet:


1. Oszczędność czasu — trener personalny online

Damian Ostrowski - trener Personalny Białystok

Wspomniana już oszczędność czasu jest tutaj kluczowym argumentem. Chciałbyś coś zrobić ze swoją sylwetką, kondycją fizyczną lub zwyczajnie po prostu wziąć się za siebie, lecz uważasz, że nic z tego nie wyjdzie, bo pula czasu, którą dysponujesz jest bardzo ograniczona.

Błąd. Nic bardziej mylnego! Uwierz mi, jesteś w stanie zmienić swoją sylwetkę, schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub zwyczajnie zadbać o zdrowie niezależnie od ilości posiadanego czasu. Natomiast jedno jest pewne.

Z racji posiadanej małej ilości czasu, musisz go wykorzystywać maksymalnie efektywnie, na 100%.


2. Plan treningowy, dieta w ciągu kilku dni — trener personalny online

Trener personalny online - współpraca

Dzięki temu, że jesteśmy w stanie spotkać się online, o dowolnej porze dnia na konsultację, reakcja i realizacja Twojej potrzeby trwa zdecydowanie krócej.

Trzeba tutaj podkreślić, że konsultacja w zakresie  planu treningowego czy dietetycznego online nie różni się pod względem czasu od konsultacji stacjonarnej na siłowni bądź w gabinecie dietetyka. Jednak już czas oczekiwania na dietę czy plan treningowy po wizycie stacjonarnej jest już wydłużony. Dlaczego?

Otóż już samo ustalenie terminu spotkania oraz transport do wybranego miejsca to powoduje. Po drugie nierzadko dochodzi do sytuacji, że „coś komuś wypadnie”  i konsultację trzeba przełożyć. W przypadku konsultacji online wypełniasz dokładnie formularz, w którym opisujesz swój  sposób żywienia, Twoje doświadczenie sportowe, plan treningowy, którym trenowałeś, wymieniasz jednostki chorobowe i dolegliwości, które cię trapią, załączasz zdjęcia badań, opisujesz swoje cele oraz ewentualne uwagi dotyczące współpracy.  

Cały proces zajmuje Ci kilka minut . Stąd też po konsultacji online w takim przypadku możemy szybko rozpocząć pracę nad twoim jadłospisem oraz planem treningowy o wiele szybciej.

Stąd możliwość konsultacji online jest opcją bardzo dla Ciebie pożądaną. Poprzez konsultację online jesteś w stanie uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, otrzymać wskazówki treningowe, dietę bądź poradę odnośnie badań laboratoryjnych dużo szybciej i w bardziej komfortowym dla Ciebie czasie.

Czy wyobrażasz sobie konsultację o 21 bądź 22 na siłowni? Online jest to możliwe.


3. Trener Personalny online — stały kontakt telefoniczny, mailowy, online

trener personalny online cena

Decydując się na  prowadzenie online przez trenera otrzymujesz nie tylko zindywidualizowany plan treningowy, wskazówki dietetyczne oraz modyfikację planu treningowego lub diety na bieżąco, lecz również nieograniczony kontakt telefoniczny i mailowy ze swoim trenerem. Dla trenera personalnego jest to również świetne rozwiązanie, gdyż ma na bieżąco podgląd osiąganych rezultatów.


4. Trener Personalny online — gwarancja niższej ceny

Współpraca z trenerem personalnym online to dobra okazja, by zaoszczędzić pieniądze. Z racji, możliwości współpracy przez internet oraz efektywniejszego wykorzystania czasu — współpraca online jest dużo bardziej atrakcyjna pod względem finansowym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat współpracy online – skontaktuj się ze mną.


Czy współpraca z trenerem personalnym online, jest równie skuteczna co wspólne treningi z trenerem personalnym stacjonarnie?


Tak, współpraca online jest równie skuteczna co stacjonarna współpraca z trenerem personalnym. Dzięki możliwości nagrywania Twoich treningów, wstawiania pomiarów tętna czy zdjęć współpraca taka jest bezpieczna i efektywna.


Czy plan treningowy oraz dieta ułożona online przez trenera personalnego jest skuteczna?


Tak, dieta oraz plan treningowy online jest skuteczny dlatego, że jest dobierany indywidualnie do Twojego stanu wytrenowania, celu treningowego na podstawie Twojego wywiadu żywieniowo-treningowego.


Darmowe konsultacje on-line


Jeżeli planujesz krótkiej porady bądź odpowiedzi na pytanie skontaktuj się ze mną. Chętnie Ci pomogę zupełnie bezpłatnie.

Wystarczy, że polubisz moją stronę na Facebooku i wypełnisz formularz treningowo – dietetyczny znajdujący się poniżej. Wypełnienie ankiety jest kluczowe, żebym mógł odpowiedzieć Ci rzeczowo na Twoje pytanie dysponując wiedzą na Twój temat.


Prowadzenie online cennik


Prowadzenie online
Rodzaj: Koszt:
Krótka konsultacjaBezpłatnie
Prowadzenie online 1 miesiąc150 zł
Prowadzenie online 3 miesiące 120 zł
Prowadzenie online 6 miesięcy100 zł