Współpraca z trenerem personalnym online — czy warto skorzystać z konsultacji online?


Trener personalny online jest coraz częstszym wyborem ludzi. Decydując się na współpracę z trenerem personalnym online przede wszystkim zaoszczędzisz czas, którego i tak wciąż Ci brakuje. Współpraca online ma dodatkowo wiele innych zalet takich jak:


1. Oszczędność czasu — trener personalny online

trener personalny online cena

 Wspomniana już oszczędność czasu jest tutaj kluczowym argumentem. Chciałbyś coś zrobić ze swoją sylwetką, kondycją fizyczną lub zwyczajnie po prostu wziąć się za siebie, lecz uważasz, że nic z tego nie wyjdzie, bo pula czasu, którą dysponujesz jest bardzo ograniczona.

Błąd. Nic bardziej mylnego! Uwierz mi, jesteś w stanie zmienić swoją sylwetkę, schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub zwyczajnie zadbać o zdrowie niezależnie od ilości posiadanego czasu. Natomiast jedno jest pewne.

Z racji posiadanej małej ilości czasu, musisz go wykorzystywać maksymalnie efektywnie, na 100%.


2. Plan treningowy, dieta w ciągu kilku dni — trener personalny online

Trener personalny online - współpraca

 Dzięki temu, że jesteśmy w stanie spotkać się online, o dowolnej porze dnia na konsultację, reakcja i realizacja Twojej potrzeby trwa zdecydowanie krócej.

Trzeba tutaj podkreślić, że konsultacja w zakresie  planu treningowego czy dietetycznego online nie różni się pod względem czasu od konsultacji stacjonarnej na siłowni bądź w gabinecie dietetyka. Jednak już czas oczekiwania na dietę czy plan treningowy po wizycie stacjonarnej jest już wydłużony. Dlaczego?

Otóż już samo ustalenie terminu spotkania oraz transport do wybranego miejsca to powoduje. Po drugie nierzadko dochodzi do sytuacji, że „coś komuś wypadnie”  i konsultację trzeba przełożyć. W przypadku konsultacji online wypełniasz dokładnie formularz, w którym opisujesz swój  sposób żywienia, Twoje doświadczenie sportowe, plan treningowy, którym trenowałeś, wymieniasz jednostki chorobowe i dolegliwości, które cię trapią, załączasz zdjęcia badań, opisujesz swoje cele oraz ewentualne uwagi dotyczące współpracy.  

Cały proces zajmuje Ci kilka minut . Stąd też po konsultacji online w takim przypadku możemy szybko rozpocząć pracę nad twoim jadłospisem oraz planem treningowy o wiele szybciej.

Stąd możliwość konsultacji online jest opcją bardzo dla Ciebie pożądaną. Poprzez konsultację online jesteś w stanie uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, otrzymać wskazówki treningowe, dietę bądź poradę odnośnie badań laboratoryjnych dużo szybciej i w bardziej komfortowym dla Ciebie czasie.

Czy wyobrażasz sobie konsultację o 21 bądź 22 na siłowni? Online jest to możliwe.


3. Trener Personalny online — stały kontakt telefoniczny, mailowy, online


Decydując się na  prowadzenie online przez trenera otrzymujesz nie tylko zindywidualizowany plan treningowy, wskazówki dietetyczne oraz modyfikację planu treningowego lub diety na bieżąco, lecz również nieograniczony kontakt telefoniczny i mailowy ze swoim trenerem. Dla trenera personalnego jest to również świetne rozwiązanie, gdyż ma na bieżąco podgląd osiąganych rezultatów.


4. Trener Personalny online — gwarancja niższej ceny


Współpraca z trenerem personalnym online to dobra okazja, by zaoszczędzić pieniądze. Z racji, możliwości współpracy przez internet oraz efektywniejszego wykorzystania czasu — współpraca online jest dużo bardziej atrakcyjna pod względem finansowym.

Aby sprawdzić aktualnie obowiązujący cennik usług — kliknij.