Trening personalny


Trening personalny to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie i efektywnie poprawić swoją kondycję fizyczną, osiągnąć wymarzoną wagę lub poprawić swoje umiejętności sportowe. Dzięki współpracy z trenerem personalnym można osiągnąć swoje cele treningowe w szybszym tempie, ponieważ program treningowy będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej osoby.

Oferta współpracy treningu personalnego to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję pod okiem profesjonalisty. Trener personalny będzie monitorował postępy w treningu, doradzał w kwestii żywienia oraz motywował do osiągania zamierzonych celów.

Dzięki treningowi personalnemu można uniknąć kontuzji, poprawić swoją technikę ćwiczeń oraz efektywnie wykorzystać czas spędzony na treningu. Trener personalny będzie dbał o to, aby każde zajęcia były dostosowane do aktualnej formy fizycznej klienta oraz jego celów treningowych.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty współpracy treningu personalnego, skontaktuj się z nami już dziś i umów na pierwsze spotkanie z naszym doświadczonym trenerem. Razem osiągniemy Twoje cele treningowe i raz na zawsze zmienimy Twój styl życia na zdrowszy i aktywniejszy!

TRENING PERSONALNY CENNIK WSPÓŁPRACY
Rodzaj: Koszt:
Współpraca przez okres 10 treningów personalnych 1000 zł
  • 10 treningów personalnych
  • Opieka online
  • Dobór i interpretacja badań laboratoryjnych (dodatkowa opcja)
  • Wskazówki żywieniowe i plan treningowy

Plan treningowy/dieta/testy sprawnościowe


Poniżej przedstawiam obowiązujące ceny za plan treningowy online, dietę online oraz pakiet diety, oraz planu treningowego online, w tym przygotowanie do testów sprawnościowych.

PLAN TRENINGOWY I DIETA CENNIK WSPÓŁPRACY
Rodzaj: Koszt:
Plan treningowy i dieta 3 miesiące 500 zł
  • Indywidualny Plan Treningowy
  • Dopasowany plan dietetyczny
  • Plan suplementacyjny GRATIS
  • Gwarancja efektów

Konsultacja online

KONSULTACJA ONLINE
Rodzaj: Koszt:
konsultacja 100 zł

Najczęściej zadawane pytania


Cena za współpracę z Trenerem Personalnym — od czego jest uzależniona?

Cena jest uzależniona of formy współpracy: treningi personalne, współpraca online, przygotowanie do testów sprawnościowych czy plan treningowy i dieta oraz od długości współpracy.

Skąd wynika różnica w cenie pomiędzy Tobą a innymi trenerami?

Różnice w cenach różnią się w zależności od wiedzy i doświadczenia trenera, posiadanych kwalifikacji i kompetencji, oraz ilości posiadanych podopiecznych.
W moim przypadku nie idę na ilość tylko na jakość, uważam, że klient płaci za efekt i wiedzę, dlatego nie rzadko zdarza się, że treningi trwają np 1,5 h.

Czy dostanę zniżkę na treningi?

Proszę śledź moją stronę internetową oraz Facebook, gdzie czasami zdarzają się promocje ograniczone czasowo. W przeciwnym wypadku zniżki zarezerwowane są dla moich stałych klientów.

Chciałabym współpracować na innych zasadach aniżeli te przedstawione w cenniku, czy jest możliwość?

Każdy przypadek jest inny zachęcam do kontaktu pod moim adresem e-mail: [email protected].

Damian Ostrowski – Trener Personalny Białystok