Efektywne przygotowanie do testów sprawnościowych odgrywa coraz bardziej istotną rolę jeżeli planujesz wziąć udział w rekrutacji do Służb Mundurowych.

Testy sprawnościowe oprócz testu wiedzy czy testów psychologicznych zyskują na znaczeniu, gdyż w wielu Służbach Mundurowych coraz częściej liczy się dobry wynik, a nie tylko pozytywne przejście przez poszczególne konkurencje.


Testy Sprawnościowe — liczy się dobry wynik.


Na swojej drodze spotkałem już wiele osób przygotowujących się do testów sprawnościowych. Dostrzegam, że jest to coraz częściej wybierana ścieżka rozwoju dla wielu młodych osób. Służby mundurowe takie jak: Wojsko Polskie, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Policja czy Służba Więzienna dają gwarancję stabilnej pracy, możliwość wzięcia kredytu, a także dodatkowe benefity w postaci dodatków mundurowych czy mieszkaniowych.

Powoduje to, że liczba chętnych w rekrutacji zdecydowanie rośnie. Konkurencja jest coraz większa, dlatego, żeby zdobyć upragnioną pracę, trzeba być lepszym niż inni i wykazać się przewagą punktową. Liczy się dobry wynik w testach sprawnościowych, nie wystarczy je zaliczyć.


Przygotowanie do testów sprawnościowych — darmowy plan treningowy


Żeby dobrze przygotować się do testów sprawnościowych, nie wystarczy troszkę pobiegać i powyciskać sztangę na siłowni. To robi każdy z Twoich konkurentów. Bardzo prawdopodobne, że część z nich robi zdecydowanie więcej np. przygotowuje się do testów sprawnościowych wspólnie z Trenerem Personalnym.

Jeżeli chcesz osiągnąć dobry wynik, musisz dać z siebie zdecydowanie więcej niż inni. Twoje przygotowania muszą być zaplanowane.

Nie chcesz marnować czasu, tylko chcesz z tygodnia na tydzień odnotowywać postępy i iść do przodu, dlatego potrzebujesz Indywidualnego Planu Treningowego, który poprawi Twoje słabe punkty, uwzględni Twoje kontuzje i urazy oraz pozwoli Ci w bezpieczny i efektywny sposób przygotować się do testów sprawnościowych.


Przygotowanie do testów sprawnościowych z Trenerem Personalnym za darmo


Przygotowanie do testów sprawnościowych z Trenerem Personalnym bądź osobą mająca doświadczenie w przygotowaniach to zdecydowanie dobry pomysł. Jeżeli posiadasz doświadczenie treningowe oraz trochę doświadczenia w przygotowywaniu do testów sprawnościowych, pomogę Ci zupełnie bezpłatnie.

Specjalnie dla takich osób jak Ty przygotowałem na moim blogu specjalny dział testy sprawnościowe, gdzie umieszczam wskazówki oraz darmowe plany treningowe pomagające w przygotowaniach do Testów Sprawnościowych do Służb Mundurowych.

Możesz skorzystać z moich planów treningowych zupełnie za darmo, w każdej chwili, do czego Cię zachęcam! Są to plany treningowe, osób przygotowujących się do takich testów, które umożliwiły im osiągnięcie dużej liczby punktów i sukces.


Test sprawnościowe — indywidualne przygotowanie z Trenerem Personalnym


Jeżeli nie należysz do grona osób posiadających doświadczenie treningowe, zwłaszcza doświadczenie w przygotowywaniu do testów sprawnościowych, udostępnione przeze mnie Plany Treningowe mogą niestety okazać się, że nie są dopasowane do Twojej aktualnej formy fizycznej.

Musisz pamiętać, że nie znam Cię, Twojego organizmu, historii treningowej, przebytych kontuzji oraz aktualnej dyspozycji. W związku z tym udostępnione przeze mnie Plany Treningowe mogą na Ciebie nie działać, mogą być zbyt ciężkie, bądź któreś ćwiczenia mogą wręcz sprawiać Ci ból.

Jeżeli potrzebujesz, indywidualnego planu treningowego dopasowanego do Twoich możliwości, zachęcam Cię do współpracy online bądź współpracy stacjonarnej.


Dlaczego warto współpracować z Trenerem Personalnym?


1. Indywidualny Plan Treningowy — odpowiedni dobór ćwiczeń i środków treningowych


Doświadczony trener personalny oceni Twoją wydolność, ograniczenia ruchowe i dobierze odpowiednie środki treningowe. Tak, abyś mógł osiągnąć swój cel w sposób bezpieczny oraz szybki przygotować się to testów sprawności fizycznej.


2. Gwarancja sukcesu bez straty czasu


Do testów sprawnościowych pozostało niewiele. Czas Cię goni. Jeżeli chcesz wykorzystać go na 100%, nie tracąc nawet minuty potrzebny jest Ci ktoś, kto  zaplanuje wysiłek oraz będzie monitorował jego postępy. Dlatego tak ważne jest ułożenie odpowiedniego planu treningowego oraz wprowadzanie na bieżąco zmian w zależności od odpowiedzi Twojego organizmu.


3. Kompleksowe przygotowanie treningowe oraz dietetyczne


Przygotowanie do testów sprawnościowych powinno mieć charakter kompleksowy. Beep test, skok w dal bieganie oraz inne ćwiczenia sprawnościowe wymagają odpowiedniego ułożenia planu treningowego. Dlatego warto rozpocząć współpracę z trenerem personalnym, który rzetelnie kompleksowo zaplanuje Twoje przygotowania do testów sprawnościowych.


Jeżeli masz pytania dotyczące przygotowania do testów czy współpracy skontaktuj się ze mną.


Trener osobisty Białystok Damian Ostrowski