Jeżeli planujesz wziąć udział w rekrutacji do Służb Mundurowych, wiesz, że przygotowanie do testów sprawnościowych odgrywa istotną rolę.

Testy sprawnościowe oprócz testu wiedzy czy testów psychologicznych są jednym z kryterium decydujących o tym czy zdobędziesz upragniony zawód.


Liczy się dobry wynik na testach sprawnościowych.


Na swojej drodze spotkałem już wiele osób przygotowujących się do testów sprawnościowych. Dostrzegam, że jest to coraz częściej wybierana ścieżka rozwoju dla wielu młodych osób.

Służby mundurowe takie jak: Wojsko Polskie, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Policja czy Służba Więzienna dają gwarancję stabilnej pracy, możliwość wzięcia kredytu, a także dodatkowe benefity w postaci dodatków mundurowych czy mieszkaniowych.

Powoduje to, że liczba chętnych w rekrutacji zdecydowanie rośnie.

Konkurencja jest coraz większa, dlatego, żeby zdobyć upragnioną pracę, trzeba być lepszym niż inni i wykazać się przewagą punktową.

Liczy się dobry wynik w testach sprawnościowych, nie wystarczy je zaliczyć na pozytywną ocenę.

Testy sprawnościowe do Policji
Testy sprawnościowe do Wojska Polskiego
Testy sprawnościowe do Straży Pożarnej
Test sprawnościowe do WOT
Testy sprawnościowe do Straży Miejskiej
Testy Sprawnościowe do Straży Granicznej
Testy sprawnościowe do ABW
Testy sprawnościowe do Służby Więziennej
Testy sprawnościowe do Straży Ochrony Kolei
Testy sprawnościowe do Legii Cudzoziemskiej

Tab. 1 Obecność testu sprawnościowego w trakcie rekrutacji do różnych służb mundurowych

Przygotowanie do testów sprawnościowych
Przygotowanie do testów sprawnościowych

Przygotowanie do testów sprawnościowych — darmowy plan treningowy


Żeby dobrze przygotować się do testów sprawnościowych, nie wystarczy troszkę pobiegać i powyciskać sztangę na siłowni.

To robi każdy z Twoich konkurentów. Bardzo prawdopodobne, że część z nich robi zdecydowanie więcej np. przygotowuje się do testów sprawnościowych wspólnie z Trenerem Personalnym.

Jeżeli chcesz osiągnąć dobry wynik, musisz dać z siebie zdecydowanie więcej niż inni. Twoje przygotowania muszą być zaplanowane.

Nie chcesz marnować czasu, tylko chcesz z tygodnia na tydzień odnotowywać postępy i iść do przodu, dlatego potrzebujesz Indywidualnego Planu Treningowego, który poprawi Twoje słabe punkty, uwzględni Twoje kontuzje i urazy oraz pozwoli Ci w bezpieczny i efektywny sposób przygotować się do testów sprawnościowych.


Przygotowanie do testów sprawnościowych z Trenerem Personalnym za darmo


Dlatego specjalnie dla Ciebie stworzyłem szeregu wpisów na blogu pozwalających Ci na przygotowanie sprawnościowe do testów zupełnie za darmo.

Przygotowanie do testów sprawnościowych z Trenerem Personalnym bądź osobą mająca doświadczenie w przygotowaniach to zdecydowanie dobry pomysł.

Jeżeli posiadasz doświadczenie treningowe oraz trochę doświadczenia w przygotowywaniu do testów sprawnościowych, zachęcam Cię do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia w przygotowywaniu do testów.

Specjalnie dla takich osób jak Ty przygotowałem na moim blogu specjalny dział testy sprawnościowe, gdzie umieszczam wskazówki oraz darmowe plany treningowe pomagające w przygotowaniach do Testów Sprawnościowych do Służb Mundurowych.

Możesz skorzystać z moich planów treningowych zupełnie za darmo, w każdej chwili, do czego Cię zachęcam!

Są to plany treningowe, osób przygotowujących się do takich testów, które umożliwiły im osiągnięcie dużej liczby punktów i sukces.


Test sprawnościowe — indywidualne przygotowanie z Trenerem Personalnym


Jeżeli nie należysz do grona osób posiadających doświadczenie treningowe, zwłaszcza doświadczenie w przygotowywaniu do testów sprawnościowych, udostępnione przeze mnie Plany Treningowe mogą niestety okazać się, że nie są dopasowane do Twojej aktualnej formy fizycznej.

Musisz pamiętać, że nie znam Cię, Twojego organizmu, historii treningowej, przebytych kontuzji oraz aktualnej dyspozycji.

W związku z tym udostępnione przeze mnie Plany Treningowe mogą na Ciebie nie działać, mogą być zbyt ciężkie, bądź któreś ćwiczenia mogą wręcz sprawiać Ci ból.

Jeżeli potrzebujesz, indywidualnego planu treningowego dopasowanego do Twoich możliwości, zachęcam Cię do współpracy online bądź współpracy stacjonarnej.

Przygotowanie sprawnościowe z trenerem personalnym
Przygotowanie sprawnościowe z trenerem personalnym.

Testy sprawnościowe bezpłatna konsultacja online


Jeżeli jesteś na etapie przygotowań do Testów sprawnościowych i potrzebujesz pomocy, oferuję Ci możliwość bezpłatnej konsultacji.


Przygotowanie do Testów Sprawnościowych — współpraca online FAQ


Czy posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu do testów sprawnościowych?

Tak, współpracowałem z wieloma osobami przygotowującymi się do Testów Sprawnościowych. Większość z nich zakończyła naszą współpracę z sukcesem i dostała się do Służb Mundurowych.

Czy darmowy plan treningowy pod test sprawnościowy pomoże mi się dostać do Wojska/Policji/Straży Pożarnej?

Udostępnione za darmo Plany treningowe, które możesz znaleść na moim blogu są skuteczne i pozwoliły dostać się do Służb Mundurowych moim podopiecznym.
Natomiast nie są to plany treningowe indywidualnie dopasowane do Ciebie, w związku z tym nie mogę dać Ci gwarancji, że Ty również osiągniesz sukces.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Trenerem Personalnym przy przygotowaniu sprawnościowym?

Przede wszystkim, nie tracisz czasu i od początku rozpoczynasz przygotowania mające na celu poprawę Twoich słabych stron. Są to treningi dopasowane do Twoich możliwości, bezpieczne i efektywne.
W Twoim treningu korzystamy z doświadczeń treningowych innych osób i eliminujemy typowe błędy, dzięki temu zdecydowanie zwiększasz szanse na dostanie się do Służb Mundurowych.

Ile kosztuje współpraca z trenerem przy przygotowaniu sprawnościowym do Służb Mundurowych?

Koszt współpracy zależy od jej rodzaju, zachęcam Cię do zapoznania się z cennikiem.
Najpopularniejszy typ współpracy to spersonalizowany plan treningowy.


Trener osobisty Białystok Damian Ostrowski