W Białymstoku spotkałem już wiele osób przygotowujących się do testów sprawnościowych. Przygotowanie do testów sprawnościowych z trenerem personalnym to zdecydowanie dobry wybór.

Wojsko, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Policja — mundurówki to gwarancja stabilnej pracy i dodatkowych benefitów. Lecz, żeby się dostać wpierw musisz przejść ciężki sprawdzian Twojego przygotowania fizycznego. Zaplanuj swoje przygotowanie do testów sprawnościowych w Białymstoku i zdobądź maksymalną liczbę punktów.


Kompleksowe przygotowanie do testów sprawnościowych Białystok


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób starających się o przyjęcie do pracy w służbach mundurowych (Policja, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Wojsko, ABW, CBA) oferuję pomoc w przygotowaniu się do testów sprawności fizycznej.


Przygotowanie do testów sprawnościowych — ułożenie planu treningowego


Testy sprawnościowe nie są proste. Potencjalny kandydat musi sprostać różnorodności zadań w trakcie testów. Stąd jego przygotowanie powinno być wszechstronne.

Nie oszukuj się, że samo bieganie wystarczy. Jeżeli chcesz mieć gwarancję sukcesu, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po coś więcej. Szeroki wachlarz metod i środków treningowych zindywidualizowanych specjalnie dla Ciebie. To jest to czego potrzebujesz! Dzięki planu treningowemu pokonasz trudność procedur rekrutacyjnych i zostaniesz mundurowym.


Trening z trenerem personalnym — dlaczego warto trenować z trenerem osobistym


1. Doświadczony trener personalny — odpowiedni dobór ćwiczeń i środków treningowych

Doświadczony trener personalny oceni Twoją wydolność, ograniczenia ruchowe i dobierze odpowiednie środki treningowe. Tak abyś mógł osiągnąć swój cel w sposób bezpieczny oraz szybki.

2. Odpowiednie ułożenie planu treningowego — szybka realizacja celów treningowych

Do testów sprawnościowych pozostało niewiele. Czas Cię goni. Jeżeli chcesz wykorzystać go na 100%, nie tracąc nawet minuty potrzebny jest Ci ktoś, kto  zaplanuje wysiłek oraz będzie monitorował jego postępy. Dlatego tak ważne jest ułożenie odpowiedniego planu treningowego.

3. Beep test, skok w dal… – jak się przygotować?

Przygotowanie do testów sprawnościowych powinno mieć charakter kompleksowy. Beep test, skok w dal bieganie oraz inne ćwiczenia sprawnościowe wymagają odpowiedniego ułożenia planu treningowego. Dlatego warto rozpocząć współpracę z trenerem personalnym, który rzetelnie kompleksowo zaplanuje Twoje przygotowania do testów sprawnościowych.


Aktualny ceny obejmujące współpracę w zakresie przygotowania do testów sprawnościowych znajdziesz tutaj.


Trener osobisty Białystok Damian Ostrowski