Żeby zostać Trenerem Personalnym trzeba spełnić kilka kryteriów m.in. zdać kurs na trenera personalnego. Dobry Trener Personalny, z którym warto współpracować to osoba posiadająca niezbędną wiedzę oraz dodatkowe szkolenia i certyfikaty aby w możliwie najlepszy sposób trenować ze swoimi podopiecznymi.

Oprócz posiadanej wiedzy oraz doświadczenia dobry trener personalny powinien charakteryzować się ciągłą chęcią dokształcania się, oraz poszerzania swojego warsztatu.

Certyfikowany trener personalny, który zdał kurs na Trenera Personalnego to osoba godna zaufania, z którą można osiągać w sposób skuteczny oraz bezpieczne cele treningowe.

Poniżej przedstawiam szkolenia oraz certyfikaty, które do tej pory zdobyłem.

Więcej informacji na mój temat — przeczytasz tutaj.


 

Trener Personalny Białystok szkolenia — Profesjonalny Doradca suplementacyjny Olimp


Firma Olimp to największy w Europie producent suplementów diety dla sportowców. Jest to jedna z najlepszych firm produkujących odżywki.

Olimp posiada własne centrum R&D oraz nowoczesne laboratoria, które umożliwiają produkcję na najwyższym poziomie. W internecie znajdziesz sporo filmów oraz obrazów pokazujących infrastrukturę tej firmy. Robi wrażenie, prawda?

Bardzo się cieszę, że mam możliwość być wyróżnionym przez tę firmę i posiadać certyfikat profesjonalnego doradcy suplementacyjnego.


Kurs na Trenera Personalnego i szkolenia — certyfikat Głuchowski Sports Academy


Piotr Głuchowski jest jednym z najwybitniejszym polskich kulturystów. Jest także od pewnego czasu właścicielem szkoły kształcącej najlepszych trenerów personalnych.

Z tej szkoły posiadam legitymację instruktorską — instruktor kulturystyki oraz certyfikat — legitymację trenera personalnego.


Trener Personalny Białystok szkolenia: badania wydolnościowe


Ze szkolenia z badań wydolnościowych jestem szczególnie dumny. Jest to niezwykle rzadkie szkolenie, którym może poszczycić się niewielu trenerów personalnych.

Zostało ono zrobione w firmie Mikropolis — zajmującej się od lat urządzeniami CPET.

O testach wydolnościowych przeczytasz więcej na moim blogu.


Szkolenie: diagnostyka laboratoryjna sportowca


Kolejnym szkoleniem, które posiadam jest szkolenie z diagnostyki laboratoryjnej w sporcie.

Więcej o badaniach laboratoryjnych w sporcie przeczytasz na moim blogu.